освітні послуги

У 2021 - 2022 навчальному році 

Палац пропонує освітні послуги:

Художньо-естетичний напрям:

  • "Колорит" (декоративно-ужиткове мистецтво) - Багнюк Майя Анатоліївна - каб. 203

  • "Жар-птиця" (малювання) - Круковець Наталія Євгенівна - каб. 203

  • "МальВи" (малювання, вишивка) - Сержан Наталія Дмитрівна - каб. 301

  • "Мрія" (бісероплетіння, аплікація на тканині) - Нетеса Олександра Петрівна - каб. 201
  • "Подарунок" (батик, килимова набивна гладь) - Дідовець Тетяна Миколаївна - каб. 205

  • "Меланж" ( в'язання гачком, спицями, макраме) - Проценко Оксана Михайлівна - каб. 201

  • "Крафт" - Ремез Юлія Іванівна - каб. 106 

  • "DIYстудія" - Сидорова Аліна Сергіівна - каб. 205


Гуртки музичного та хореографічного мистецтва:

  • "DanceVersia" (сучасний танець) - Євстигнєєва Лариса Михайлівна - каб. 307

  • "Шоу Dance" (сучасна хореографія) - Коваленко Аліна Миколаївна, Шеремет Євгенія Віталіївна - каб. 305

  • "Рожева Пантера" (естрадний вокал) - Денисенко Тетяна Миколаївна - каб. 303

  • "Imperial" (стилізований танець) - Мошківський Василій Васильович - каб. 102

  • "Dancing Lady" - Євдокімова Олена Миколаївна - каб.307


Фізкультурно-спортивний напрям:

  • "Славутич-Стар" (спортивні танці) - Красківська Юлія Юріївна та Кириєнко Дмитро Миколайович - паркетна зала
  

  • "Кіокушинкай карате" (бойові мистецтва) - Уханов Борис Миколайович - спортивна зала ЗЗСО №3

  • "Пейнтбол" (спортивна секція) - Грузіна Надія Сергіївна - спортивна зала СМЛ
       

  • "Баскетбол" (спортивна секція) - Макаров Олександр Володимирович - спортивна зала ліцею
  • "Шахи" (спортивна секція) - Горшков Віталій Васильович - ЗЗСО №1

                             

Туристсько-краєзнавчий напрям:

  • "Екстремаль" (спортивний туризм) - Журба Євгеній Леонідович - Талліннський ФОК

    Гуманітарний напрям:

  • "Family English" (англійська мова) - Германович Олена Альбертівна - каб. 302
  • "Smart" (англійська мова) - Шурута Нелля Олексіївна - каб. 113
  • "Вірменська мова" - Севанян Амест Вазгенівна - каб 308

Соціально-реабілітаційний напрям:

  • "Школа молодіжного лідерства" (самоврядування) - Єрьоміна Ніна Анатоліївна - каб. 300

  • Університет для дорослих  "Gold Time" (освіта протягом життя 55+) - Шумейко Наталія Леонідівна - каб. 306

  • «Проєктування та менеджмент» Гісматулін Тимур Салаватович каб. 300 



Науково-технічний напрям:

  • "3D формат" (науково-технічна творчість з використанням 3д-принтера) - Кузнецова Тетяна Миколаївна - каб. 113

  • "ТеСт" (стендове моделювання з використанням лазерного станка) - Оленич Юрій Ігорович - каб. 106

  • "ПДМTV" (молодіжна телестудія) - Катамай Марина Юріївна - гостинна зала

  • "Фото" - Волох Богдан Олександрович - каб. 105
  • "Графічний дизайн" - Ланько Денис Юрійович - каб. 105


Творче об'єднання "Мері Поппінс" (від 4 до 6 років):

  • "Дзига"- Євстигнєєва Лариса Михайлівна
  • "Ча-ча-ча"- Красківська Юлія Юріївна
  • "Капітошка" - Яворська Маргарита Анатоліївна
  • "Веселий пензлик" - Сержан Наталія Дмитрівна

Творче об'єднання "Baby - клуб" (від 3 до 4 років):

  • "Baby-англійська" - Германович Олена Альбертівна
  • "Конструювання" - Трушкова Надія Аркадіївна
  • "Перлинка"  - Круковець Наталія Євгенівна
  • "Арт-терапія" Мельник Дар'я Володимирівна

    Немає коментарів:

    Дописати коментар

      Запрошуємо на дистанційний Міжнародний конкурс КЛЬОВОКОЛЬОРОВО-2022 https://finefest4u.com/